Kalite Politikamız​

Erhan Teknik Hırdavat şirketi, 1977 yılında Polonya Pazarı’nda köklü temelleri atan bir şirkettir. Kaliteli ürün anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sayesinde günümüzde önemli bir konuma sahip olmuştur. 

Erhan Teknik Hırdavat; her kullanıcıya hitap edebilecek farklı kalitelere sahip makine parçaları, ölçü aletleri, kesici takımlar, takım tutucuları ve farklı türlerde çeşitli amaçlarda kullanılabilen mengeneler ithal eden bir şirkettir. Türkiye geneline yayılmış bayi ağına ve güçlü bir stok envanterine sahiptir.

1996 yılından itibaren Erhan Teknik Hırdavat San. Ltd. Şti. olarak faaliyet gösteren firmamız, uzun yıllardır yurtiçi ve yurtdışında beğeniyle kullanılan ürünler sunmaktadır. 1993 yılında toptan hırdavat malzemeleri satışına, 1996 yılında da perakende mağazacılık faaliyetine başlamıştır. 

Şu anda kendi firma binamızda hizmet veriyoruz ve hırdavat sektörünün nabzını tutarak ürün çeşitlerimizi sürekli olarak artırmaktayız. 

Toptan ve perakende mağazacılıkta 10.000’e varan çeşit ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Ürün yelpazemiz arasında dünyaca ünlü markalar da bulunmaktadır. Erhan Teknik Hırdavat San. Ltd. Şti., müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her türlü ürünü, gelişen teknolojinin sağladığı en son yeniliklerle uluslararası standartlarda belirlenen özelliklere sahip şekilde, zamanında ve uygun koşullarda temin etmeyi kendine görev olarak benimsemiştir.